کافه سرمایه، رویدادی از جنس سرمایه‌گذاری
1398/6/13
نوع: اخبار
نویسنده: لیلا اکبری

كارن كراد "رویداد کافه سرمایه" را به منظور گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران حقیقی، حقوقی و گروهی از استارتاپ‌های برتر برگزار ميكند. لازم به ذکر است رویداد کافه سرمایه رویدادی از جنس سرمایه‌گذاری است. در این رویداد جلسات خصوصی بین سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌ها  با توجه به ابراز علاقه‌مندی سرمایه‌گذاران به استارتاپ ها برگزار می‌گردد. در اين رويداد  با هدف تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد، فرصتى براى تمامی استارتاپ‌ها ايجاد ميشود كه در مدت زمان مشخص بتوانند با نماینده هر شرکت سرمایه‌گذارى به صورت خصوصی جلسه داشته باشند. کارن‌کراد مفتخر است تا به امروز 4 رویداد کافه سرمایه با همکاری شرکت فرابورس ایران، پارک علم و فناوری پردیس و پارک علم و فناوری تهران برگزار نماید. در این 4 رویداد بیش از 1000 جلسه سرمایه‌گذاری خصوصی فی‌مابین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار گردید. همچنین در مجموع بیش از 150 سرمایه‌گذار و 200 استارتاپ حضور داشته‌اند و مبلغی بالغ بر 16 میلیارد تومان جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها صورت پذیرفت.

كارن كراد در تاريخ ٣٠ و ٣١ شهريور ماه ٩٨  "پنجمين رویداد کافه سرمایه" را با همكاري صندوق نوآورى و شكوفايى، سازمان فناورى اطلاعات ايران، نظام صنفي رايانه اي كشور، معاونت علمى و فناورى رياست جمهورى، سازمان تجارى سازى فناورى و اشتغال دانش آموختگان( ستفا)، اتاق بازرگانى؛ صنايع؛ معادن و كشاورزى تهران در محل صندوق نوآوري و شكوفايي برگزار مي نمايد.

سامانه تامين مالى و سرمايه گذارى كارن اميدوار است با برگزارى چنين رويداد هايى بتواند اتفاقات بزرگى در جهت رشد، تعالى و سرمايه گذاريى زيست بوم كارآفرينى رقم بزند.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.