پپسی کدام استارتاپ ها را هیجان انگیز میداند؟
1398/7/2
نوع: استارتاپ ها
نویسنده: لیلا اکبری

امروزه کمپانی های بزرگ غذا به دنبال کارآفرینان مبتکر و نوآور هستند. یکی از این کمپانی های بزرگ, کمپانی پپسی است که که برنامه ای به اسم تغذیه گلخانه ای راه اندازی کرد که هدف آن حمایت از کارآفرینان بود.

به گفتهً دنیل گرابز, مدیر عامل گروه مبادلات کمپانی پپسی, نه تنها انجام چنین برنامه هایی برای کمپانی پپسی و بقیه کم‍پانی های مانند آن, راهکاری است برای دستیابی به صورت بالقوه به محصولات و استعداد های جدید, اما همچنین به مدیران پپسی و سایر کارکنان کمک میکند تا روحیه کارآفرینی خود را توسعه دهند.

او همچنین گفته است: ما بسیار مشتاق هستیم تا با این شرکتهای باورنکردنی همکاری کنیم و به رشد و یادگیری آنها کمک کنیم. هر فینالیست به شیوه خاص خود بی نظیر است ، اما یک چیز که بین همه آنها مشترک است این است که آنها با استراتژی و هدفمند هستند.

با توجه به گفته کمپانی پپسی ۱۰ استارتاپ فینالیست بر اساس موارد زیر توسط کمیته داوران این شرکت انتخاب شدند:

۱ محصول و کیفیت برندشان

۲ تمرکز روی تغذیه مصرف کننده

۳ مقیاس پذیری مدل تجاری و منحصر به فرد بودن در بازار

هر شرکت از طرف کمپانی پپسی ۲۰۰۰۰ دلار بودجه کمک مالی و مربی شخصی دریافت میکند. این استارت آپ ها یک برنامه شش ماهه بهینه سازی کسب و کار را در تاریخ 8 نوامبر آغاز می کنند و در پایان یک شرکت جایزه 100000 دلاری اضافی را کسب می کند.

در ادامه ایده و محصول این ۱۰ استارتاپ را و همچنین تحلیل هایی از Grubbs در مورد اینکه چرا پپسی آنها را هیجان انگیز می داند را میتوانید بخوانید:

محصولات ارگانیک رمدی (Remedy Organics)

ایده: نوشیدنی گیاهی تشکیل شده از مواد سالم، باکیفیت، نیروبخش به علاوه پروتئین، پروبیوتیک و گیاهانی که در یکی از روش های معروف درمانی سنتی هندی به نام (Ayurvedic) استفاده میشود

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ رمدی محصولات غذایی سالم و کاربردی و خنکی که سلامت بدن رو بالا میبره ارائه میدهد که به کاهش بیماری کمک میکند و از مواد اولیه گیاهی درست شده اند و پپسی باور دارد که این محصول در سالهای اخیر در صنعت مواد غذایی خنک تغییر بزرگی بوجود می آورد و پاسخگوی نیاز رو به رشد مصرف کننده ها برای محصولات گیاهی خواهد بود.

نوشیدنی های هپی (Hapi Drinks)

ایده: نوشیدنی بدون قند برای کودکان که با هدف مبارزه با چاقی کودکان و دیابت نوع دو تاسیس شده

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ شایع شدن چاقی بین کودکان یک مشکل جدی است و پدر مادر ها همیشه به دنبال یک جایگزین جدید و سالم و خوش طعم برای بچه هایشان هستند. نوشیدنی خوشحال با ارسال نوشیدنی های بدون قند و خوشمزه برای کودکان میتوانند کمک و راه حل خوبی برای این مشکل باشند.

بوهانا (Bohana)

ایده: خوراکی باستانی پر از پروتیین تهه شده از بذر نیلوفر آبی

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به سمت گزینه های گیاهان دارویی متمایل می شوند تا نیاز های میان وعده خود را برآورده کنند. در آمریکای شمالی مردم خیلی با بذر نیلوفر آبی آشنا نیستند و محصول بوهانا یکی از روش های عالی برای معرفی این ماده به مصرف کنندگان است.

خوراکی های رول بریکر (Rule Breaker Snacks)

ایده: کیک های شکلاتی براونی که سالمتر هستند و سایر کیک و شیرینی های پخته شده با لوبیا

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ این کمپانی آن چیزی را که ما از آن به عنوان افراط مجاز یاد میکنیم را ارائه میدهد، تامین میکند. با استفاده از نخود در محصولاتشان استفاده میکنند و فاقد مواد آلری زا هستند. پپسی باور دارد که محصولات این کمپانی با تمرکزی بالا بر طعم محصولات ترکیب فوق العاده ای را از محبوبترین طعم های ترند شده در جامعه را ارائه میدهد. یوفیت ایده: کمپانی بر پایه محصولات گیاهی با تمرکز بر راه حل های نو و خلاقانه برای داشتن وعده های غذایی سالمتر چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟

 

این مقاله ادامه دارد ...

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.