ادامه ۱۰ استارتاپ فینالیست به داوری کمپانی پپسی
1398/8/3
نوع: استارتاپ ها
نویسنده: لیلا اکبری

در ادامه مقاله "پپسی کدام استارتاپ ها را هیجان انگیز میداند؟" به موارد زیر میپردازیم:

یوفیت (YoFiit)

ایده: کمپانی بر پایه محصولات گیاهی با تمرکز بر راه حل های  نو و خلاقانه برای داشتن وعده های غذایی سالمتر

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ به طور فزاینده، مصرف کنندگان به دلایل سلامتی و طعم به دنبال جایگزینی برای لبنیات هستند در نتیجه این یکی از دسته بندی های مواد غذایی است که امروزه در حال بیشترین رشد است. یوفیت یک ماموریت بسیار معتبر برای انتقال مواد غذایی از طریق گیاهان دارد و آنها محصول منحصر به فردی دارند که از نخود برای ارایه یک جایگزین لبنیاتی با مواد مغذی متراکم استفاده میکنند.

آی کیو بار (IQ BAR)

ایده: نوار تغذیه ای که برای انرژی شناختی، عملکرد و سلامت فرمول بندی و تنظیم شده است.

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ ما پیشنهاد IQ Bar را برای ارائه موادی که از سلامتی شناختی و منحصر به فرد در بازار نوار پشتیبانی می کنند ، یافتیم. و در مورد مصرف کنندگان صحبت می کند که بر عملکرد ذهنی و جسمی به همان اندازه متمرکز هستند.

وایلد وی (Wildway)

ایده: کمپانی ای با هدف یک صبحانه و خوراکی میان وعده بهتر برای شما

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟  شروع روز شما با مجموعه محصولات بدون دانه چیزی است که تعداد زیادی از مردم به دنبال آن هستند. وایلد وی روحیه ای پر جنب و جوش و صدای بی نظیری را به میز صبحانه می بخشد.

توری لبز (Torii Labs)

ایده: یک شرکت محصولات بهداشتی که باعث ایجاد اکسیرهای گیاهی می شود.

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ با توجه به استرس های زندگی روزمره ما ، می بینیم که مصرف کنندگان به طور فزاینده به دنبال محصولات طبیعی هستند که به آنها کمک می کند تا دوباره خود را ترمیم و بازیابی کنند. توری لبز طیف منحصر به فردی از محصولات را ارائه می دهد که پاکت نامه را از طریق گیاهان دارویی و آب میوه ها هل می دهند.

توو فیت (Too Fit)

ایده: یک برند سبک زندگی اختصاص داده شده به صنایع دستی و ارائه بالاترین کیفیت مکمل های غذایی.

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ محصولات توو فیت از نیاز مصرف کنندگان پشتیبانی می کند ، اما با تمایل به انجام این کار بدون پرکننده ، شکر ، رنگ ها یا شیرین کننده ها. آنها صدای تازه ای به بازار عملکرد می آورند.

آشپزخانه سوفی (Sophie's Kitchen)

ایده: سازنده گزینه های غذاهای دریایی مبتنی بر گیاهان که فاقد گلوتن و سویا هستند.

چی پپسی رو تحت تاثیر قرار داد؟ پایداری مواد غذایی موضوعی عظیم است که بسیاری از شرکت ها با ارائه گزینه های جایگزین بیشتر گوشتی و گیاهی با پایدار سعی در حل آن دارند. آشپزخانه سوفی از این نظر منحصر به فرد است که گزینه های غذاهای دریایی حاوی گیاهان را ارائه می دهد ، و ما فکر می کنیم آنها با تمرکز خود بر روی طعم و مزه و بافتی که مصرف کنندگان انتظار دارند در این فضا پیشرو هستند.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.