کارن کراد در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2019
1398/9/4
نوع: اخبار
نویسنده: نگار صالحی

پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران  ITE 2019 از تاریخ 28 تا 30 آبان ماه سال جاری در نمایشگاه گفتگو (واقع در بوستان گفتگو) همچون سنوات گذشته برگزار شد.نمایشگاه تراکنش یک نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی در ایران است که با مشارکت زنجیره تامین تراکنش و حمایت سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی، توسط مرکز فابا(فرهنگ‌سازی و آموزش بانکداری الکترونیک) به عنوان کانون تصمیم‌سازی و محور تعامل صنعت بانکداری و پرداخت ایران، برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی کارن کراد در دومین و سومین روز از پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران، رویدادی در خصوص ارائه تیم‌های استارتاپی حوزه فین‌تک و شهر هوشمند برگزار شد.

این رویداد با حضور داوران و جمعی از سرمایه‌گذاران خبره سامانه تامین مالی  سرمایه گذاری کارن کراد در حوزه فین‌تک جناب آقایان افشار از شتابدهنده فینووا، میلانی از شرکت سرمایه‌گذاری پارتیان و اخوان از مدیریت ثروت ستارگان و همچنین در حوزه شهر هوشمند نیز آقایان باقری از شرکت دالاهو کالای ایرانیان، صادقی از شتابدهنده هاب و میلانی برگزار گردید. در ابتدای این رویداد استارتاپ‌ها در مدت زمان 5 دقیقه کسب و کار خود را معرفی نمودند و در ادامه داوران و سرمایه‌گذاران به مدت 10 دقیقه به پرسش و پاسخ پرداختند.

در ابتدای هر دوروز رویداد، دبیر جشنواره بزرگ فین‌تک ایران، آقای هومن ملک‌لی به سخنرانی پرداخت. در روز اول ارائه، استارتاپ‌های حوزه فین تک نظیر آسان بورس، پولوتوس، دنگی‌پال، جیبیمو، تراولت، بازاربان، اسکنپ، بنکدکس، پارس بیت و والکس و در روز دوم استارتاپ‌های مرکوری، عصرویرا، پایلا، الو پارک، شبکه‌هوشمند پایدار، دفتر شما، دراپ، حوالی، سامانه چرخ، هتل ایجنت‌‌، به معرفی کسب و کار‌های خود پرداختند.

در مراسم اختتامیه نمایشگاه تراکنش با توجه به نمرات ثبت شده توسط داوران و سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌های آسان بورس، والکس، دنگی پال و جیبی مو در بخش فین‌تک و استارتاپ‌های مرکوری، سامانه چرخ، پایلا، در بخش شهر هوشمند، به ترتیب به عنوان تیم های برگزیده انتخاب شدند.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.