چهارمین رویداد اختصاصی سرمایه گذاران کارن کراد | I-MEET
1398/11/21
نوع: رویداد ها
نویسنده: نگار صالحی

چهارمیـــن رویداد I-Meet کارن‌کراد با حضور سرمایه‌گذاران و تعدادی از فعالین حوزه گردشگری مطرح کشور روز چهارشنبه 2 بهمــن ماه 1398 در دانشکده فنی دانشگاه تهران برگزار شد.

این رویداد که با هدف سرمایه‌گذاری، شبکه‌سازی سرمایه‌گذاران و آشنایی هر چه بهتر آن‌ها با برنامه‌های سرمایه‌گذاری کارن‌کراد طراحی شده است. در این رویداد زمینه‌های همکاری و همچنین تحلیل حضور هرکدام از این عزیزان در اکوسیستم مورد بررسی قرار گرفت.

این رویداد با معرفـی میهمانان حاضر در رویداد آغاز گردید. سپس جناب آقای صادقـی مدیر سرمایه‌گذاری سامانه کارن کراد به معرفی اکوسیستم استارتاپــی نقش کارن کراد در این اکوسیستم پرداختند. ایشان فرمودند؛ این رویداد بهانه‌ای است تا افرادی که در حوزه گردشگری فعال هستند، با فضای نوآوری آشنا شوند، که باعث هم‌افزایی در این حوزه در ایران می‌شود. یکی از مهم‌ترین اهداف کارن‌کراد، ایجاد ارتباط بین شبکه نوآوری و کسب‌وکارهای نوپا با شبکه سنتی کشور است. در ادامه رویداد، مهمانان به تبیین نقش‌های خود در اکوسیستم پرداختند.

این رویداد در راستای رسالت کارن کراد برای توسعه زیست بوم کارآفرینی برگزار گردید و امیدواریم بتوانیم با برگزاری چنین رویدادهایی در رشد و تعالی اکوسیستم استارتاپی نقش بسزایی ایفا نماییم.

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.