مصاحبه اختصاصی
1398/11/30
نوع: سرمایه گذاران
نویسنده: لیلا اکبری

1. معرفی مختصر از شرکتتان؟

مجموعه سریر استارتاپ لند فعالیت خود را از سال 1396 با هدف برقراری ارتباط بین شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری غدیر و بدنه دانش بنیان و استارتاپی کشور، آغاز نموده است. این شرکت با میزبانی بیش از صد و پنجاه تیم استارتاپی، اجرای برنامه های پیش شتابدهی و شتابدهی، غربالگری تیم های مستعد سرمایه گذاری جسورانه برای همکاری با شرکت های هدف و همچنین درگیر نمودن استارتاپ ها با بازارهای شرکت های مذکور، به فعالیت خود ادامه داده است.

2- سابقه فعالیت شرکت در اکوسیستم استارتاپی؟ 

مجموعه سریر از تابستان سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده و از آبان ماه همان سال در زمره شرکت های دانش بنیان قرار گرفته است .

3- هدف از  حضور در اکوسیستم استارتاپی؟ 

به طور کلی سریر به عنوان مرکز نوآوری شرکت سرمایه گذاری غدیر فعالیت نموده و می کوشد تا گامی ارزشمند در جهت خلق ارزش مشترک برای جامعه استارتاپی و دانش بنیان از یک سو و نیز شرکت های هدف از سوی دیگر، بردارد.

4 - آیا تمرکز شرکت شما برای سرمایه گذاری روی حوزه های خاصی است؟  اگر بله، چه حوزه هایی؟

حوزه های کلیدی فعالیت این شرکت شامل: صنعت و معدن، فناوری اطلاعات و ارتباطات، بر ق و انرژی، نفت گاز و پتروشیمی، حمل و نقل، سیمان، ساختمان و حوزه های مالی بوده و بر مبنای برنامه های ارائه معکوس سعی در شناسایی و حل چالش های موجود و یافتن راهکارهای پایدار جهت توسعه کسب وکارهای جدید، دارد.

به طور خاص حوزه های زیر مورد حمایت این مجموعه قرار می گیرد:

1. سلامت

2. خدمات بازنشستگان

3. بیمه

4. بلاک چین

5. ICT

6. IT

7. FinTech

8. Game

5- حجم سرمایه و میزان پذیرش ریسک چه مقداری میباشد؟ 

سرمایه گذاری بر طرح ها، بسته به شرایط طرح و وضعیت آن، متفاوت است؛ با این حال سرمایه گذاری بر روی طرح هایی که مورد تایید مجموعه هستند تا سقف 10 میلیارد ریال انجام می شود. 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.