قرنطینه هستید؟ جایگاه اجتماعی خود را با 5 استراتژی تقویت کنید.
1399/1/23
نوع: استارتاپ ها
نویسنده: آفرین علیزاده

با توجه به حال و هوای جهان در حال حاضر ، وقت آزاد برای بیشتر شرکت ها ، صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان به یک مفهوم رایج تر از معمول تبدیل شده است. اما همچنین می تواند به عنوان فرصتی برای ایجاد نفوذ در شبکه های اجتماعی (ارتباطی) شما تلقی شود. اگر به درستی از  این ابزار استفاده شود قدرت یا منزلت اجتماعی شما می تواند به عنوان واسطه ای برای تجارت شما عمل کند،حتی در بدترین شرایط.

در اینجا پنج استراتژی وجود دارد که می توانید این روزها بر روی افزایش تأثیر آن کار کنید، امیدواریم که به تحمل کردن شرایط قرنطینه کمک کند.

1. داستان های جذاب را برای فالورهای خود بگویید:

اکنون زمان مناسب برای انحراف از هنجارهای همیشگی مان است. بله ، تجارت همیشه در حال پیشرفت است، و دنبال کنندگان شما به دنبال بهترین راهنمایی ها و ترفندها از سمت شما برای رشد و پیشرفت کارشان هستند. با این حال ، محیط را در نظر بگیرید،مردم به دنبال راه هایی برای فرار از پریشانی هستند. آنها به دنبال راه هایی برای یادگیری ، کسب درآمد و خندیدن هستند. انسان دوستی خود را نشان دهید و نحوه مدیریت زمان قرنطینه را به اشتراک بگذارید. یک داستان خانوادگی خنده دار دارید؟ آن را به اشتراک بگذارید. آیا برای اولین بار به کودکان خود در منزل درس می دهید و متوجه شده اید که این کار سخت است؟ آن را به اشتراک بگذارید. شما هرگز نمی دانید محتوای شما به چه کسی خواهد رسید. مشتریان بالقوه شما ممکن است تصمیم بگیرند که با شما همکاری کنند زیرا تصمیم به اشتراک گذاری گرفتید.

2. اینفلوئنسرها را برای اشتراک گذاری ها دعوت کنید:

از قدرت نفوذ و تاثیرگذاری پلتفرم های دیگر برای کمک به پلت فرم خودتان نترسید.بسیاری از اوقات ممکن است مطالبی که شما ارسال کرده اید پاسخ دلخواه شما را دریافت نکند زیرا فراخوان برای عمل واضح و روشن نیست. 5 فرد تاثیر گذار که می دانید مشغول به کاری همانند شما هستند و به محتوای شما متعهد می شوند را انتخاب ، و آن ها را در پست ها و ویدیو هایتان تگ کنید. از آن ها بپرسید با محتوای شما موافقند یا مخالف و دلیل موافقت و مخالفتشان را جویا شوید. حتی شما می توانید از آنها بخواهید تا نکات کاربردی دیگری نیز به محتوای شما اضافه کنند تا ارزش کارتان بالاتر برود. زمانی که آنها تصمیم بگیرند محتوای شما را لایک کنند یا کامنت بگذارند و یا آن را منتشر کنند، این کارشان باعث مطرح شدن هر چه بیشتر محتوای شما و دیده شدن آن توسط تعداد زیادی از افراد می شود. این نوع مشارکت ها به منزله کلیدهای اصلی در تقویت منزلت اجتماعی شما عمل می کنند. زمانی که شما بتوانید برندتان را با برندهایی که برای عموم مردم آشناتر هستند ،همراه کنید، اعتبار شما به صورت اتوماتیک بالاتر خواهد رفت.

3. راه ارتباطی از طریق سوشال مدیا:

هم اکنون زمان آن است که به تمامی پیام های صندوقت و کامنت های نادیده گرفته شده زیر پست هایتان، پاسخ دهید.وقتی دیگران را درگیر می کنید و با برندتان بر آنها تاثیر می گذارید،اهمیتشان را با لایک کردن و پاسخ دادن به کامنت هایشان نشان دهید. شما یا افراد تیمتان هرگز نباید به قدری شلوغ باشید که نتوانید با افرادی که کسب و کار شما را دنبال می کنند ارتباط بر قرار کنید.زمانی که کسی شما یا شرکتتان را در پست خود تگ می کند،مخصوصا اگر از شما کالا یا خدماتی دریافت کرده است،با تشکر از آن سطح دوست داشتی بودنتان را افزایش دهید.مشتریان وفادار در هر ساعت یک نظر ایجاد می کنند.

4. قدرتتان را با انتشار نظرات مثبت خریدارانتان نشان دهید( رضایت نامه مشتری منتشر کنید):

بزرگترین و بهترین شکل ساختن جایگاه اجتماعی ، زبان عامیانه یا شفاهی است. برخلاف آنچه ممکن است جامعه اشاره کند، مردم عاشق اخبار خوب هستند. تصمیمات خریداران بعدی به وسیله نظرات مثبت و منفی خریداران قبلی درباره شرکتتان شکل می گیرد. مرورگر های گوگل، آمازون و رتبه بندی شدن شرکت ها در آن ها، با نفوذ در افراد کمک می کنند که چه کسی پولش را خرج کند و چه کسی پولش را در جیبش نگهدار دارد. با نوشتن توصیه نامه مشتریان قبلی، به مشتریان انگیزه دهید تا بررسی کردن را رها کنند. نوشتن نظرات مثبت خیلی خوب است اما انتشار ویدیو از آن بهتر است زیرا به بیننده کمک می کند تا احساس خریدار از خریدش را درک و دریافت کند، در واقع انتشار ویدیو واقعیت را کمی بیشتر از محتوای نوشتاری ارائه می دهد.

5. پلتفرمتان را تقویت کنید و از مردم بخواهید جزئی از آن باشند:

مهم نیست که فکر می کنید بستر شما باید چقدر بزرگ یا کوچک باشد ، پلتفرم  یکی از دارایی های با ارزش شماست. حقیقت این است که مردم دوست دارند بخشی از چیزی بزرگتر از خودشان باشند. چرا درها را باز نمی کنید تا افراد از پلتفرم  شما برای پر کردن این خلا استفاده کنند؟ اگر شما فقط یک بلاگ دارید و احتیاج به محتوای بیشتری دارید،از همکاران استراتژیک تان بخواهید که برای رشد مخاطبان شما کمک کنند.اگر شما یک پادکست دارید و احساس می کنید نیاز به ادامه گفتگو در پادکست وجود دارد،با یک مهمانی که امکان تماس تلفنی دارد ارتباط بگیرید.

به اشتراک گذاشتن پلتفرم به شما اجازه می دهد تا مخاطبان جدیدی به خود اختصاص دهید و هم چنین به همکارانتان هم کمک می کند تا همانند شما عمل کنند. اگر می خواهید در حال حاضر فراتر از آنچه هستید، بروید،افراد دیگری را برای کمک در رسیدن به این هدف، درگیر کنید.از کیفیت کسانی که وارد پلتفرمتان می شوند مطمئن شوید.شما می خواهید کسانی را انتخاب کنید که ارزش های مشابهی را با شما به اشتراک می گذارند تا بتوانید تصویر نام تجاری خود را دست نخورده نگه دارید.

????? ????
3
????? ????
3
لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.