⁣نقش سامانه تامین مالی جمعی کارن‌کراد در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
1397/1/30
نوع: رویداد ها
نویسنده: مینا رزقیان

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بانک، بورس و بیمه تهران که 27 الی 30 فروردین ماه 1397 برگزار شد، با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، دکتر عبدالناصر همتی رئیس کل بیمه مرکزی و دیگر مقامات ارشد اقتصادی کشور دوشنبه 27 فروردین ماه افتتاح شد.

در حاشیه برگزاری نمایشگاه، با حضور در فین‌استارز 2018 برای استارتاپ‌هایی که قبلا در برنامه جذب سرمایه فین‌استارز 2018 و سامانه تامین مالی جمعی کارن‌کراد ثبت نام کرده‌ بودند زمینه رشد را برای آنها فراهم نمودیم و با همکاری فرابورس برنامه‌ای تحت عنوان جذب سرمایه تدارک دیدیم که در این برنامه استارتاپ‌ها مستقیما با سرمایه‌گذاران جلسه حضوری داشتند و خودشان را در جلسات 30 دقیقه‌ای به سرمایه‌گذاران معرفی می‌کردند و تفاهم نامه‌هایی را امضا کردند تا در ادامه به قرارداد سرمایه‌گذاری منجر شود. که  در انتهای این برنامه حدود 60 درصد مذاکرات با موفقیت به دور بعدی راه یافتند. هدف ما از برگزاری این برنامه در ارتباط قراردادن کارآفرینان و استارتاپ‌های مستعد به سرمایه‌گذاران با تجربه و ارکان اکوسیستم بود.

در رویداد فین‌استارز 2018 دکتر امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران، دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر شاپور محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل محترم بانک پارسیان، دکتر عباس زارعی هنزکی رئیس پارک علم و فناوری و هیات سرمایه‌گذاری سوئدی از غرفه کارن‌کراد در سالن فین‌استارز بازدید نمودند. در نهایت آیین اختتامیه فین‌استارز روز پنج‌شنبه 30 فروردین ماه با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، رئیس پارک علم ‌و فناوری دانشگا‌ه تهران و مدیرعامل شرکت فرابورس ایران به پایان رسید.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.