انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سامانه تامین سرمایه جمعی کارن‌کراد و اداره کل ارتباطات و فناوری استان بوشهر
1397/5/27
نوع: اخبار
نویسنده: مینا رزقیان

با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای آذری جهرمی، تفاهم‌نامه توسعه فضای کسب و کارهای نوپا، سرمایه‌گذاری و حل مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان در استان بوشهر بین مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و پلتفرم تامین سرمایه جمعی کارن‌کراد منعقد شد.  مطابق این تفاهم‌نامه در این پلتفرم ۱۴۰ سرمایه‌گذار به کسب و کارهای نوپای استان بوشهر معرفی می‌شوند و بعد از تکمیل بانک اطلاعات کامل این کسب و کارهای نوپا این تفاهم‌نامه به اجرا در می‌آید. وی با بیان اینکه این تفاهم‌نامه در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی منعقد شد افزود: این تفاهم‌نامه برای تقویت تعامل دانشگاه‌ها، کارآفرینان، دانشجویان و دانش آموختگان با بخش صنعت به امضا رسید.  

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اجرای سیاست‌های حمایتی و اشتغال‌زایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه دانست و تصریح کرد: توسعه زیست بوم کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی برای جامعه هدف از طریق تشکیل شرکت‌های نوپا و توسعه دهنده کارآفرینی از دیگر اهداف این تفاهم‌نامه است.

آذری‌جهرمی با تاکید بر فراهم شدن بسترهای لازم برای توسعه کسب و کار نوپا برای شرکت‌های دانش‌بنیان افزود: از مهم‌ترین اهداف این تفاهم‌نامه ایجاد سکوی تامین مالی جمعی برای کسب و کارهای نوپا در استان است که بخشی از سرمایه‌های مورد نیاز این کسب و کارها و زمینه توسعه اشتغال و کارآفرینی را فراهم می‌کند. امید است با  انعقاد این تفاهم‌نامه شاهد تحولی شگرف در حوزه بسترسازی رونق فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در استان بوشهر و فضای کسب و کار آنان باشیم.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.