دوشنبه‌های استارتاپی ۲ رقمی شد
1399/8/24
نوع: اخبار
نویسنده: فریده مسعودی

«دوشنبه‌های استارتاپی» عنوان رویدادهای جذب سرمایه است که توسط صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سامانه کارن کراد بعنوان کارگزار صندوق نوآوری، با هدف شناسایی استارتاپ‌ها و طرح‌های سرمایه‌پذیر جذاب و توانمند، و معرفی آن‌ها به سرمایه‌گذاران علاقمند برگزار می‌شود.

منظور از طرح‌های سرمایه‌پذیر، هر شرکتی اعم از دانش‌بنیان، فناور، خلاق یا ... است که یک طرح نوآورانه آماده جذب سرمایه در اختیار دارد و آمادگی دارد در ازای جذب سرمایه جسورانه از یک سرمایه‌گذار، بخشی از سهام کسب‌وکار خود را به سرمایه‌گذار منتقل نماید.

اولین رویداد دوشنبه‌های استارتاپی در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۹ در حوزه سلامت برگزار شد. در این رویداد ۶ استارتاپ حوزه سلامت به ارائه طرح‌های خود برای سرمایه‌گذاران پرداختند و پس از آن هر دو هفته یکبار، رویداد دوشنبه‌های استارتاپی در یک حوزه خاص با حضور استارتاپ‌ها، سرمایه‌گذاران و مخاطبان علاقمند به آن حوزه برگزار گردید. 

تاکنون ۱۰ دوره از رویدادهای دوشنبه‌های استارتاپی در حوزه‌های سلامت، آب و انرژی، IT و ICT، IOT، کشاورزی، سلامت دیجیتال، ورزش، آموزش، کالاهای تند مصرف و خودرو برگزار شده و کارن کراد مفتخر به برگزاری این رویدادها و همچنین پیگیری روند جذب سرمایه‌ استارتاپ‌ها بوده است.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.