برگزاری رویداد تکنووست پارک علم و فناوری پردیس
1397/7/3
نوع: اخبار
نویسنده: مینا رزقیان

با توجه به اهمیت سرمایه‌گذاری برای توسعه و رشد استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان رویداد تکنووست در پارک علم و فناوری پردیس برگزار گردید. این رویداد با دعوت از سرمایه‌گذارانی با ماهیت ساختاری متفاوت شامل صندوق‌های سرمایه‌گذاری جسورانه، هلدینگ و شرکت‌های علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه کسب‌و‌کارهای نوپا با هدف جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار گردید.

همچنین در راستای هدفمندسازی رویداد تکنووست در انتهای رویداد جلساتی میان استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری تشکیل گردید. این جلسات با هماهنگی مسولان پارک برای آشنایی استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی جذب سرمایه و سرمایه‌گذاران حوزه کسب‌و‌کارهای نوپا  در انتهای رویداد برگزار شد. ابراز تمایل پارک برای افزایش تعداد چنین رویدادهایی برای جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان از برنامه های آتی پارک می‌باشد.

کارن‌کراد به عنوان یکی از فعالان حوزه سرمایه‌گذاری برای بررسی پتانسیل‌های موجو در استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان به این رویداد دعوت گردید. همچنین در انتهای رویداد زمینه‌های همکاری مشترک میان کارن‌کراد و پارک علم و فناوری پردیس در راستای تعالی‌بخشی در حوزه سرمایه‌گذاری طی جلسه‌‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.