همایش تامین مالی جمعی
1400/5/9
نوع: رویداد ها
نویسنده: پرنیان ستوده

همایش تامین مالی جمعی توسط اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان و با همکاری عاملین تامین مالی جمعی از جمله کارن کراد با هدف آشنایی مخاطبان با مفهوم تامین مالی جمعی و مزایای این روش مدرن برای جذب سرمایه در تاریخ ۶ مرداد ۱۴۰۰، مصادف با ۲۸ جولای ۲۰۲۱ و به صورت آنلاین برگزار شد.

مدیریت این همایش بر عهده حسین سرافراز، قائم مقام مدیر عامل اتاق آلمان بود و داگمار فن بن‌اشتاین، مدیرعامل اتاق آلمان، هولگر فایک، مشاور تامین سرمایه و فعال سرمایه‌گذاری جمعی و علی عمیدی، مدیر عامل پلتفرم تامین مالی جمعی کارن کراد و همچنین جعفر محمدی، مدیرعامل پلتفرم دونگی به عنوان سخنران در این همایش حضور داشتند.

در ابتدای این همایش آنلاین درباره تامین مالی جمعی و پس از خوشامدگویی توسط داگمار فن بن‌اشتاین، هولگر فایک به عنوان متخصص در بانکداری و سرمایه‌گذاری درباره ماهیت تامین مالی جمعی و مزیت‌های منحصر به فرد روش سرمایه‌گذاری به سخنرانی پرداخت.

به گفته هولگر فایک، « تامین مالی جمعی در واقع ترکیبی از وام‌های سنتی بانکی و تامین مالی مدرن برای کسب‌وکارهاست که به علت مزایای ویژه‌اش، در سراسر جهان محبوب است».

 

در ادامه، جعفر محمدی به سخنرانی درباره تامین مالی جمعی و کرادفاندینگ در ایران پرداخت و نحوه ورود طرح‌های متقاضی به پروسه کرادفاندینگ و مراحل و مجوزات قانونی را توضیح داد.

 

در انتهای همایش کرادفاندینگ، علی عمیدی، مدیر عامل سکوی تامین مالی جمعی کارن کراد، جعفر محمدی، مدیر عامل دونگی و هولگر فایک، در پنل پرسش و پاسخ حاضر شدند و به سوالات مطرح شده در مورد تامین مالی جمعی در کشور ایران و آلمان، رویه‌ها، شرایط و مزیت‌های این روش، پاسخ دادند.

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.