فراخوان ثبت‌نام شرکت‌های متقاضی سرمایه به روش تامین مالی جمعی در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، بازی و اسباب‌بازی
1400/5/24
نوع: اخبار
نویسنده: پرنیان ستوده

کارن‌کراد با همکاری صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق، جهت تسهیل جذب سرمایه و تامین مالی جمعی برای شرکت‌های فعال در حوزه بازی‌های رایانه‌ای، بازی و اسباب‌بازی، ثبت‌نام می‌نماید.

هدف این برنامه، شناسایی و بررسی طرح‌ها و شرکت‌های این حوزه برای تامین مالی جمعی از طریق صدور اوراق مشارکت برای سرمایه‌گذاران بورسی است که با مجوز رسمی سازمان بورس و اوراق بهادار و نظارت مالی شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ارزش‌پرداز‌ آریان (آیکو) همراه است.

در این برنامه که با همکاری صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق، ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان و زیست‌بوم شرکت‌های خلاق برگزار می‌شود، شرکت‌های متقاضی سرمایه این امکان را دارند تا مطابق دستورالعمل ابلاغی در خصوص تامین مالی جمعی (کرادفاندینگ)، تا سقف 20 میلیارد ریال، از عموم مردم سرمایه جذب کنند.

خلاق بودن و یا دانش‌بنیان بودن شرکت‌های سرمایه‌پذیر در این فراخوان مزیت است و چنانچه شرکت و محصول به طور همزمان دانش‌بنیان باشند، می‌تواند از مزایا و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی نیز برخوردار گردد.

 

 

مهلت ثبت‌نام: ۱۶شهریور ۱۴۰۰

 

جهت ثبت‌نام به بخش تامین مالی جمعی در سایت کارن کراد مراجعه نمایید، همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق نشانی زیر با کارن‌کراد در تماس باشید:

Info@karencrowd.com

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.