رویداد پیوند، ویژه ایده‌ها و طرح‌های حوزه فین تک، برگزار می‌گردد
1400/8/25
نوع: رویداد ها
نویسنده: پرنیان ستوده

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همراهی مرکز نوآوری فناوری مالی خدمات انفورماتیک (آی فینک) و سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن (کارن کراد)، رویداد پیوند را در حوزه فین تک و فناوری‌های نوین مالی، برگزار می‌کند.

رویداد پیوند با محوریت فین تک، به هدف ظرفیت‌سازی جهت سرمایه‌گذاری در حوزه فناوری‌های نوین مالی با هدف تکمیل زنجیره علم، فناوری، تکنولوژی و تجاری‌سازی و به‌هم‌رسانی تیم‌ها و استارتاپ‌ها به شتابدهنده‌های این حوزه برگزار می‌گردد. 

رویداد پیوند، ویژه صاحبان طرح و ایده‌های استارتاپی و نوآورانه و فناورانه است؛ ایده‌پردزان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند، افرادی که به دنبال جذب سرمایه بذری برای طرح‌های خود هستند، فناوران، پژوهشگران و دانشجویان از شرکت‌کنندگان این رویداد هستند.

در سمت دیگر رویداد پیوند، شتابدهنده‌های دانش‌بنیان و غیردانش‌بنیان، نمایندگان صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق‌های پژوهش و فناوری و سایر فعالان زیست‌بوم نوآوری حضور دارند.

در روند برگزاری این رویداد، پس از شناسایی تیم‌ها و صاحبان ایده، دوره‌های توانمندسازی، کارگاه‌های آموزشی و جلسات منتورینگ به صورت حضوری و مجازی برای ایشان برگزار می‌گردد و در نهایت در روز برگزاری رویداد، این تیم‌ها به ارائه طرح‌های خود برای سرمایه‌گذاران و شتابدهنده‌ها پرداخته تا در نهایت به استقرار در شتابدهنده‌ها و دریافت خدمات از ایشان منجر گردد. شرکت در این برنامه و فرایند آموزش و توانمندسازی آن کاملا رایگان است.

در پروسه برگزاری این رویداد، تیم‌های صاحب ایده و طرح در حوزه فین تیک طی فراخوانی شناسایی شده و فرآیندی را به شرح زیر طی می‌کنند تا آماده ارائه به شتابدهنده‌ها شوند:

الف) پیش از رویداد پیوند فین تک

- فراخوان

- غربال‌گری

- برگزاری کارگاه آموزشی، انتخاب تیم‌ها و افراد

- تیم‌سازی

- برگزاری کارگاه پیشرفته

 

ب) حین رویداد

- برگزاری رویداد به صورت حضوری(محدود) و مجازی

- امضای قرارداد شتابد‌دهی

 

زمان رویداد پیوند فین تک:

مهلت ارسال طرح: ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰

زمان برگزاری رویداد: ۲۳ آذر ماه ۱۴۰۰

 

ثبت‌نام در رویداد پیوند در حوزه فناوری‌های نوین مالی و فین تک:

ایده‌پردزان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند، با مراجعه به نشانی زیر می‌توانند در رویداد پیوند، ثبت‌نام نمایند: ثبت نام رویداد پیوند فین تک

برای اطلاعات بیشتر، با کارن‌کراد در تماس باشید: ۰۲۱۸۶۰۸۸۶۰۹

 

کارن‌کراد به عنوان نخستین سامانه جذب سرمایه در زیست‌بوم استارتاپی و نوآوری کشور  و به عنوان کارگزار رسمی صندوق نوآوری و شکوفایی، با هدف تقویت ظرفیت‌های نوآوری کسب‌وکارها و طرح‌های فناورانه و رقابت‌پذیر کردن آن‌ها از طریق جذب سرمایه و تسهیل روند آن، برگزاری این دوره از رویداد پیوند فین تک را بر عهده دارد.

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.