رویداد سرمایه‌گذاری ماینوست با ظرفیت سرمایه‌گذاری تا سقف ۲۰۰ میلیارد تومان برگزار می‌گردد
1400/9/14
نوع: رویداد ها
نویسنده: پرنیان ستوده

 صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، با همراهی صندوق پژوهش و فناوری استان یزد، اولین دوره از سلسله رویداد سرمایه گذاری ماینوست را به کارگزاری کارن کراد برگزار می‌نماید.

رویداد سرمایه‌گذاری ماینوست به مناسبت هجدهمین سالگرد تاسیس صندوق پژوهش و فناوری استان یزد و با محوریت معدن و صنایع معدنی طرح‌ریزی شده است.

معادن، تامین‌کننده مواد اولیه مورد نیاز بسیاری از صنایع بوده و در مبحث خودکفایی صنعتی، ایجاد اشتغال مولد و افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه یک کشور نقش موثری دارند. همچنین معادن و صنایع معدنی، از جمله حوزه‌هایی است که موجب اشتغال پایدار متوازن و اشتغال افراد بومی می‌گردد.

اهمیت معادن در کشور، ضرورت توسعه نوآوری در این حوزه را به خوبی نشان می‌دهند. رویداد سرمایه‌گذاری ماینوست در تکمیل این مهم و جهت شناسایی شرکت‌های نوپا و بالغ دانش‌بنیان معدنی و ارتقا ظرفیت‌های نوآوری و فناوری این شرکت‎‌ها با ظرفیت سرمایه‌گذاری تا سقف ۲۰۰ میلیارد تومان، برگزار می‌گردد.

 

اهداف رویداد سرمایه گذاری ماینوست

  •  ظرفیت‌سازی جهت سرمایه‌گذاری در حوزه معدن با هدف تکمیل زنجیره علم، فناوری، تکنولوژی و تجاری‌سازی
  • تبیین نقش و مدل اقتصاد هوشمند در صنعت معدن
  • رفع چالش‌های فناورانه حوزه معدن و مواد پیشرفته در سراسر کشور و استان یزد به عنوان بخش پیشران
  • معرفی و بومی‌سازی پیشرفت‌ها و دستاوردها و بسترسازی مناسب با هدف رشد و ارتقای شرکت‌های نوبنیان و جوان فعال در حوزه معادن
  • برگزاری دوره‌های آموزشی برای تیم‌ها و استارتاپ‌های حوزه معدن

 

محورهای برگزاری رویداد جذب سرمایه ماینوست

  • فرآوری و مواد پیشرفته و ساخت ماشین‌آلات و تجهیزات پیشرفته
  • تعمیرات، نگهداری و ایمنی معدن
  • روش‌های نوآورانه، صرفه‌جویی انرژی و کاهش آلودگی زیست‌محیطی
  • هوشمندسازی و معدنکاری دیجیتال

 

شرکت‌کنندگان رویداد جذب سرمایه ماینوست

استارتاپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیری که دارای MVP هستند و یا کسب‌وکار خود را شکل داده‌اند و یا در کسب‌کار خود، سابقه فروش داشته‌اند و به دنبال جذب سرمایه‌گذار جسورانه (VC) هستند.

ایده‌پردزان و استارت‌آپ‌هایی که هنوز به مرحله MVP نرسیده‌اند و در حوزه معدن که به دنبال جذب سرمایه بذری(seed money)، استفاده از خدمات توانمندسازی بلاعوض، استفاده از شبکه ارتباطی صندوق با شتابدهنده‌ها و بهره‌مندی از تسهیلات صندوق هستند.

شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های بالغ که در حوزه معدن، صنایع معدنی، هوشمندسازی معادن و سایر محورهای رویداد، مشغول به فعالیت هستند و به دنبال جذب سرمایه و استفاده از خدمات و تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری هستند.

 

زمان برگزاری اولین دوره از رویداد جذب سرمایه ماینوست

مهلت ارسال طرح و ثبت‌نام: ۳۰ آذر ۱۴۰۰

زمان برگزاری رویداد: ۵ اسفند ۱۴۰۰

 

نحوه ثبت‌نام در رویداد جذب سرمایه گذار ماینوست

علاقمندان به شرکت در این رویداد می‌توانند پس از مراجعه به سایت صندوق نوآوری و شکوفایی و ورود به سامانه غزال، گزینه توانمندسازی و کمک را انتخاب کرده و به بخش رویدادها و شبکه‌سازی مراجعه نمایند.

برای اطلاعات بیشتر، با کارن کراد در تماس باشید:

۰۲۱۸۶۰۸۸۶۰۹

 

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.