فراخوان اولین دوره شتابدهی مرکز نوآوری تکنوتجارت منتشر شد
1400/12/7
نوع: رویداد ها
نویسنده: پرنیان ستوده

فراخوان اولین دوره شتابدهی مرکز نوآوری تکنوتجارت با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری منتشر شد.

بر اساس این فراخوان، شرکت توسعه کسب‌وکارهای نوگرای تجارت(تکنوتجارت) در راستای حمایت از استارت‌آپ‌های فعال در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، نخستین دوره شتابدهی خود را با محورهای فناوری مالی (لندتک، ولث‌تک، بلاکچین و رمزارز، اینشورتک) و تجارت الکترونیک و… برگزار می‌کند.

استارت‌آپ‌هایی که در جریان این فراخوان پذیرفته شوند می‌توانند خدمات مختلفی همچون دریافت سرمایه بذری ۲۵۰ میلیون تومانی به صورت نقدی و غیرنقدی، استفاده از خدمات مشاوره‌ای و آموزش‌های تخصصی و عمومی در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، استقرار در فضای کار اشتراکی، حمایت و دسترسی به شبکه غنی بانک تجارت جهت ورود به بازار، سرمایه‌گذاری یا جذب سرمایه در راند بعدی و خدمات دیگر را به دست آورند.

 

حوزه‌های تمرکز:

 

این برنامه در حوزه فناوری‌های نوین مالی و تجارت الکترونیک برگزار می‌شود؛ از جمله این حوزه‌ها:

  • لندتک
  • ولث‌تک
  • بلاکچین و رمزارز
  • اینشورتک

 

خدمات:

استارت‌آپ‌هایی که در جریان نخستین دوره شتابدهی تکنوتجارت مورد پذیرش قرار بگیرند می‌توانند از ۲۵۰ میلیون تومان سرمایه بذری به شکل نقدی و غیرنقدی بهره‌مند شوند.

در جریان این دوره شتابدهی، تکنوتجارت، خدمات مختلفی از جمله مشاوره و آموزش‌های تخصصی و عمومی در حوزه فین‌تک و تجارت الکترونیک، تخصیص فضای کار اشتراکی، استفاده از پتانسیل‌های شبکه بانک تجارت و امکان سرمایه‌گذاری مستقیم را در اختیار تیم‌های استارت‌آپی برگزیده خواهد گذاشت.

 تکنوتجارت بنا دارد تا به منظور رفع این دغدغه، امکان استفاده از شبکه بزرگ مشتریان بانک تجارت را برای استارت‌آپ‌های برگزیده در نخستین دوره شتابدهی خود، فراهم کند.

بر اساس این خبر تمام استارت‌آپ‌هایی که در دوره شتابدهی تکنوتجارت شرکت کرده و مراحل آن را با موفقیت پشت‌سر بگذارند و بتوانند به شاخص‌های کلیدی مورد نظر مجموعه برسند، این امکان را خواهند داشت که با معرفی به بانک تجارت، در صورت تایید کمیته‌ای که در این بانک به این موضوع اختصاص پیدا کرده به شبکه غنی مشتریان این بانک وارد شده و محصول یا خدمت خود را به طیف وسیعی از مشتریان و مخاطبان بانک ارائه کنند.

همکاری مستقیم با بانک تجارت در حوزه‌های فناوری هم یکی دیگر از مهم‌ترین مزیت‌های شرکت در دوره شتابدهی است و در صورتی که محصول یا خدمت هر یک از تیم‌ها متناسب با نیازهای فناورانه بانکی و پرداخت الکترونیک باشد، می‌توانند مستقیما طی توافق با واحدهای ذی‌ربط بانک، نسبت به بهره‌برداری و تجاری‌سازی محصول خود پس از تائید اقدام کنند.

 

 

ثبت‌نام:

 

متقاضیان برای شرکت در این فراخوان از ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ تا ۱۵ اردیبهشت‌ ۱۴۰۱ فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.acc.technotejarat.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.