کافه سرمایه اینوتکس 2022 برگزار می‌شود
1401/1/19
نوع: رویداد ها
نویسنده: پرنیان ستوده

کارن کراد با توجه به ضرورت توسعه زیست‌بوم کارآفرینی در بحث تامین مالی و سرمایه گذاری، رویداد کافه سرمایه را به منظور گردهمایی تخصصی شرکت‌ها، سرمایه‌گذاران و استارتاپ‌های برتر در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ برگزار می‌نماید.

کافه سرمایه، رویداد تخصصی سرمایه‌گذاری و فرصتی ویژه برای استارتاپ‌ها جهت جذب سرمایه و مذاکره با سرمایه‌گذاران و شبکه‌سازی با فعالان این حوزه است.

استارتاپ‌ها در این رویداد با توجه به میزان سرمایه مورد نیاز و حوزه فعالیت و خدماتشان، به سرمایه‌گذاران مرتبط معرفی شده و جلسات مذاکره برای آن‌ها ترتیب داده خواهد شد.

این رویداد که با هدف تسهیل جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد براى تمامی استارتاپ‌ها تدارک دیده‌شده است، برای کسب‌وکارهای نوپا فرصتی ايجاد می‌نماید تا در مدت زمان مشخص بتوانند با نماینده هر شرکت سرمایه‌گذارى به صورت خصوصی جلسه داشته باشند. 

 

کارن‌کراد مفتخر است تا به امروز ۱۱ دوره از رویداد کافه سرمایه را با حمایت و همکاری شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از جمله شرکت فرابورس ایران، پارک علم و فناوری پردیس و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار کرده است.

 در این ۱۱ رویداد بیش از ۴۰۰۰ جلسه سرمایه‌گذاری خصوصی میان استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار گردیده است و در مجموع بیش از ۳۶۰ سرمایه‌گذار و ۳۴۰ استارتاپ حضور داشته‌اند و مبلغی بالغ بر  ۷۵ میلیارد تومان جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها صورت پذیرفته است.

 

سامانه تامين مالى و سرمايه‌گذارى كارن اميدوار است با برگزارى چنين رويداد هايى بتواند در رشد، تعالى و سرمايه‌گذارى زيست بوم كارآفرينى، نقش داشته باشد و موجب ارتقای ظرفیت‌های نوآوری کشور گردد.

نکته قابل ذکر اینکه ثبت‌نام در کافه سرمایه اینوتکس 2022، فقط برای افرادی مجاز است که به عنوان بازدیدکننده یا غرفه‌دار نام‌نویسی کرده باشند.

مهلت ارسال اطلاعات برای حضور در کافه سرمایه کارن کراد و ارتباط با سرمایه گذاران: یکم اردیبهشت ماه

لازم به ذکر است که سال گذشته حدود ۱۸ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری موفق در این بخش انجام پذیرفت.

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.