طرح تامین مالی جمعی «تولید دستگاه کاورزن حرارتی کفش» با سود محقق‌شده‌ی 23% با موفقیت به اتمام رسید.
1401/6/28
نوع: اخبار
نویسنده: ایمان گلچین راد

شرکت تجهیز الکترونیک اکسون، با تولید دستگاه کاورزن حرارتی کفش اتوماتیک با ویژگی‌هایی به مراتب بهینه‌تر نسبت به تنها تولیدکننده این دستگاه (چین) باعث از بین بردن انحصار تولید آن شده است.

این شرکت دانش بنیان در تاریخ 12 بهمن ماه 1400، اقدام به جذب سرمایه از طریق سامانه‌ی تامین مالی جمعی کارن کراد، کرد. این جذب سرمایه به مبلغ 321 میلیون تومان و از عموم مردم صورت گرفت و توسط 17 سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی تکمیل شد؛ شرکت تجهیز الکترونیک اکسون در انتهای ماه هفتم و اتمام پروژه، سود پیش‌بینی شده 23% را محقق کرده است. معادل سود سالیانه این طرح 46% است.

وجود محیط‌های استریل از آلودگی در مراکز مختلف مثل بیمارستان‌ها و اتاق‌های جراحی، مراکز ارائه‌دهنده اینترنت و دیتاسنترها، کارخانه‌های دارویی و تجهیزات پزشکی و همچنین کارخانه‌های تولید مواد غذایی و... لازمه اصلی فعالیت این مراکز محسوب می‌گردد. محصول موجود جهت رفع نیاز بازار نسبت به مواردی که اشاره شد در کنار تجهیزات دیگر جهت استریل نگه داشتن محیط مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این محصول مزیت رقابتی بسیار بالایی نسبت به نمونه مشابه خارجی خود دارد که به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود:

-        گارانتی بی‌قید و شرط با مدت زمان بالای مشخص‌شده

-        خدمات پس از فروش

-        سرعت بالای شیرینگ نسبت به نمونه مشابه

-        استفاده از رول‌های داخلی جهت کاهش هزینه‌های مواد مصرفی که در نمونه خارجی امکان پذیر نیست.

-        قیمت مناسب

تولید دستگاه کاورزن حرارتی کفش توسط شرکت تجهیز الکترونیک اکسون همچنین در رفع انحصار عرضه این دستگاه در بازار نقش موثری ایفا می‌کند که در نهایت به نفع خریداران آن نیز خواهد شد.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.