رویداد جذب سرمایه تکنووست سلامت در ایران هلث 1403
1403/3/1
نوع: رویداد ها
نویسنده: هانیه صادقی

هدف از برگزاری این رویداد، ایجاد فرصتی برای معرفی طرح‌های نوآورانه و جذب سرمایه برای شرکت‌های فعال در این حوزه بود.  در این رویداد، هفت تیم منتخب از سراسر کشور، طرح‌های خود را در زمینه‌های هوش مصنوعی در حوزه سلامت، خود مراقبتی سلامتی باروری بانوان، سبک زندگی سالم، پایش سلامت، آب درمانی، ارائه خدمات دارویی و درمان سرطان با روش‌های نوین ارائه دادند.

تیم‌های مدگارد، مدبی، اکسیژن‌فیت، ایواسا ، تردمیل آبی، داروگ و ویروس آنکولایتیک، از جمله شرکت‌کنندگان در این رویداد بودند. این تیم‌ها در حضور سرمایه‌گذاران، شرکت‌های فعال در حوزه سلامت، شتاب‌دهنده‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر و سایر ذینفعان این حوزه به ارائه طرح‌های خود پرداختند.

از مهمانان ویژه‌ی این رویداد جناب اقای دکتر محمد‌مهدی اسماعیلی مدیرحوزه دارو، تجهیزات پزشکی و سلامت مرکز تعاملات علم و فناوری ریاست جمهوری بود.

سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن به عنوان مجری این رویداد، ضمن فراهم آوردن بستری مناسب برای ارائه طرح‌ها، برگزاری دوره‌های توانمندسازی، خدمات مشاوره‌ای و تسهیل‌گری را نیز به شرکت کنندگان ارائه داد.

رویداد جذب سرمایه تکنووست سلامت با استقبال خوب سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه سلامت روبرو شد و زمینه‌های مناسبی برای همکاری و سرمایه‌گذاری در این حوزه فراهم کرد. انتظار می‌رود این رویداد به رونق و توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه در حوزه سلامت کمک شایانی کند.

لازم به ذکر است با توجه به سیاست مدیران اجرایی نمایشگاه ایران هلث مبنی بر عدم‌توقف برگزاری نمایشگاه، همچنین همت بلند پارک فناوری پردیس در توسعه سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت و تعهد سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن به ایفای نقش خود در تامین مالی کسب‌وکارها، با وجود شرایط سخت برگزاری رویداد در پی رخدادهای اخیر و درگذشت رئیس‌جمهوری محترم کشور و تیم همراه، این رویداد در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1403 با نگاه تسلیم نشدن در برابر چالش‌ها و سختی‌ها برگزار شد.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.