جذب سرمایه در کمتر از 24 ساعت
1403/3/16
نوع: اخبار
نویسنده: فائزه حسین‌پور

دومین قسمت از رئالیتی‌شوی کارمانی، با اجرای محمد سلوکی، سه‌شنبه 15 خرداد از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش شد. در این قسمت، دو تیم "مشاوره تخصصی مالی فاخر" و "چهارگوشه خلاق ایده رو" طرح‌های خود را برای کسب مجوز تامین مالی جمعی به داوران برنامه ارائه دادند.

طرح «مشاوره تخصصی مالی فاخر» متعلق به شرکت «گروه اقتصادی ارزش آفرینان فاخر» با ارائه سود 22.5 درصدی و بازه زمانی 6 ماهه، نظر داوران را جلب کرد و به عنوان طرح منتخب این قسمت معرفی شد. سرمایه درخواستی این طرح 3 میلیارد تومان است. 

این طرح به دلیل ارائه وثایق مالی جهت تضمین اصل سرمایه و تعهد بازخرید توسط شخص ثالث معتبر و همچنین ارائه سود مناسب، از استقبال چشمگیر سرمایه‌گذاران و تماشاگران برنامه برخوردار شد، به طوری که کمتر از 24 ساعت پویش تامین مالی جمعی این طرح تکمیل شد. 

گفتنی است که طرح منتخب قسمت اول این برنامه نیز با استقبال چشمگیر سرمایه‌گذاران روبرو شد و توانست حد موفقیت 5 میلیاردی خود را با سرمایه گذاری 124 سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی پشت‌سر بگذارد. این موضوع نشان‌دهنده استقبال مخاطبان به این برنامه و تمایل آنها برای حمایت از کسب‌وکارها است.

رئالیتی‌شوی کارمانی که با هدف ترویج سرمایه‌گذاری جمعی و رونق کسب‌و‌کارها در حال پخش است، بستری را برای ارائه طرح‌های کارآفرینانه به سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند. این برنامه نشان می‌دهد که چگونه کسب‌وکارها با جذب سرمایه‌های مردمی می‌توانند به رشد و توسعه اقتصاد کشور کمک کنند.

تماشاگران و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری می‌توانند با مراجعه به سکوی کارن‌کراد، در طرح‌های منتخب کارمانی سرمایه‌گذاری کنند و متناسب با سود هر طرح سود کسب کنند.

رئالیتی‌شوی کارمانی در 25 قسمت، هر سه‌شنبه ساعت 8 صبح از شبکه نمایش خانگی فیلیمو پخش می‌شود.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.