انعقاد تفاهم‌نامه همکاری میان سامانه تامین مالی کارن‌کراد و سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی
1397/10/5
نوع: اخبار
نویسنده: مینا رزقیان

به گزارش روابط عمومی کارن‌کراد، در راستای ایجاد فرصت‌های شگفت‌انگیز برای استارتاپ‌های جهاد دانشگاهی، ارائه مشاوره‌های مالی و حقوقی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ایجاد بستری مناسب برای تامین مالی و جذب سرمایه کسب و کارهای نوپای این سازمان؛ همزمان با پنجاه و نهمین نشست سیاست‌ها و برنامه‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حمایت از کسب‌کارهای نوپا در تاریخ 19 آذر 97، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و سامانه تامین مالی کارن‌کراد امضاء گردید.

موضوع تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکارهای نوپا امری بسیار حیاتی و مهم است و امکان پیمودن ادامه راه برای فعالان این حوزه بدون حمایت و پشتیبانی مالی وجود ندارد. در راستای امضای این تفاهم‌نامه همکاری، استارتاپ‌ها این فرصت را خواهند داشت که موفق به جذب سرمایه‌گذار شوند. کارن‌کراد با ارائه مشاوره‌های مالی و حقوقی، همکاران استراتژیک، مربیان، ویدئوهای آموزشی، و برگزاری کارگاه‌هایی با موضوعات مختلف در حوزه کارآفرینی و جذب سرمایه در کنار استارتاپ‌ها خواهد بود و به توانمندسازی هر چه بهتر آنها کمک خواهد کرد.

اهداف این نشست تخصصی که با حضور آقای دکتر حسام زندحسامی (مدیرکل دفتر تجاری‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری)، مدیر عامل کارن‌کراد علی عمیدی و جمعی از صاحب نظران اکوسیستم استارتاپی و رسانه‌ها برگزار گردید، توسعه گفتمان‌سازی و بسترسازی مناسب برای مباحثه و هم‌اندیشی پیرامون مسائل و مشکلات و ارائه راهکارهای موثر در اشتغال‌زایی و گسترش فضای کسب و کارهای نوپا بود.

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.