شروع داستان کارن‌ از سال 1397 رقم خورد. با نگاهی خاص و اهدافی روشن برای رفع کاستی‌های نقدینگی برای کسب‌وکارها. گروه پیشگامان کارآفرینی کارن جهت تسهیل سازوکار تامین سرمایه، برای کسب‌وکارها قدم در عرصه تامین مالی جمعی نهاد.

 این مجموعه در اردیبهشت ماه سال 1399، موفق به اخذ مجوز تامین مالی جمعی از شرکت فرابورس ایران گردید و از همان سال تامین سرمایه برای کسب‌وکارها را آغاز نمود. کارن‌کراد نخستین کارگزار رسمی تأمین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری است که برای اولین بار در کشور، مجوز تأمین مالی جمعی مبتنی بر مشارکت را از فرابورس اخذ کرد. این سکو تا به امروز موفق شده‌است در زمینه مواد پیشرفته و فناوری شیمیایی، محیط‌زیست و کشاورزی، برق و الکترونیک، ماشین‌آلات و تکنولوژی‌های پیشرفته، تجهیزات پزشکی، آی‌تی و نرم‌افزار، داروهای پیشرفته، فرهنگ و هنر، نفت، تکنولوژی مالی و خدمات تجاری‌سازی تامین مالی کند.

در این پلتفرم، امکان ارتباط با شبکه‌ای گسترده از سرمایه‌گذاران مطرح اکوسیستم برای کسب‌وکارها فراهم می‌شود و آن‌ها در کنار جذب سرمایه، از خدماتی نظیر مشاوره، ارتباط با منتورهای حرفه‌ای و حضور در رویدادهای مختلف بهره‌مند می‌شوند.

 این سکو همچنین به عنوان تاثیرگذارترین سکو در زمینه تامین مالی، نوآوری و فناوری کشور در رویداد بین‌المللی فینوتکس 2023 نیز انتخاب شده‌است.

 

علی عمیدی
مدیر عامل
امیررضا صادقی
مدیر عملیاتی
علیرضا آقااحمدی
مدیر ارزیابی
هانیه صادقی
مدیر رویدادها
محمد رسول محمدی
مدیر مالی
زهره پیرهادی
واحد مالی
نیلوفر علییاری
واحد مالی
سجاد افتخاری
واحد سرمایه‌گذاری
امیرعلی فعال
واحد سرمایه‌گذاری
آریان مکارم
واحد سرمایه‌گذاری
محمد موسوی راد
واحد ارزیابی
محمدامین قاسمی
واحد ارزیابی
محمد پاینده پیمان
واحد ارزیابی
هادی ناظمی
واحد ارزیابی
فاطمه ربیعی
واحد ارزیابی
فرناز علییاری
واحد نظارت
مهرنوش منفرد
واحد تولید محتوا
نگار صالحی
واحد طراحی
عاطفه شمشیری
واحد رویدادها
رضا علی نوری
مسئول دفتر