سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن، اولین کارگزار رسمی تأمین مالی و سرمایه‌گذاری تحت حمایت و نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری‌ست که به‌منظور آسان‌ سازی فرآیند جذب سرمایه، برای استارتاپ‌ها در تمامی حوزه‌ها تأسیس شده است. همچنین این سامانه برای اولین بار در کشور، مجوز تأمین مالی جمعی مبتنی بر مشارکت را از فرابورس اخذ کرده است.

کارن کراد با هدف تسهیل ارتباط بین استارتاپ‌ها و سرمایه‌گذاران خطرپذیر حقیقی و حقوقی، این امکان را برای استارتاپ‌ها فراهم می‌کند تا با ثبت نام در سامانه و طی مراحل ارزیابی، در صورت تایید به تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران سامانه کارن متصل شوند. همچنین در این سامانه، امکان دسترسی به فرصت‌های متعدد سرمایه‌گذاری نیز برای سرمایه‌گذاران فراهم شده است.

از دیگر خدمات کارن کراد می‌توان به ارائه مشاوره‌های تخصصی در حوزه‌های‌ حقوقی‌، مالی، کسب‌وکار، شبکه سازی، خدمات مشاوره عارضه‌یابی و خدمات آموزشی مثل برگزاری کارگاه‌های آموزشی (وبینار، mentors day) و ... اشاره کرد.

برگزاری رویدادهای مختلف از جمله: کافه سرمایه، دمو دی، I-MEET و ... از جمله خدمات این سامانه می‌باشد.

کارن کراد، کسب‌وکارها را به‌ طور دقیق برررسی و ارزیابی می‌کند و با برگزاری رویدادهای آنلاین و حضوری در حوزه سرمایه‌گذاری به بهبود روند سرمایه‌گذاری کمک می‌کند.علی عمیدی
مدیر عامل
امیررضا صادقی
مدیر عملیاتی
علیرضا آقااحمدی
مدیر ارزیابی
امیرمحمد مسعودی
مدیر استراتژی
پیمان خسروشاهی
مدیر روابط عمومی
محمد رسول محمدی
مدیر مالی
سجاد افتخاری
واحد سرمایه‌گذاری
امیر علی فعال
واحد سرمایه‌گذاری
هانیه صادقی
واحد رویدادها
سپیده عباس‌نژاد
واحد ارزیابی
محمد موسوی راد
واحد ارزیابی
محمدامین قاسمی
واحد ارزیابی
مهشید مومنی
واحد ارزیابی
امید پاینده پیمان
واحد ارزیابی
مهرنوش منفرد
واحد تولید محتوا
امیرمحسن امینی
واحد تولید محتوا
المیرا ذریه‌ محمود
واحد طراحی
نگار صالحی
واحد طراحی
رضا علی نوری
مسئول دفتر