این یک دعوت است؛
برای کسب‌وکارهایی که نیاز به سرمایه یا دیده شدن دارند!
کرادفاندینگ یا تامین مالی جمعی یک روش جذب سرمایه برای کسب‌وکارهاست که توسط آن سرمایه‌های خرد مردمی جمع‌آوری شده و برای توسعه آن کسب‌و‌کار به کار گرفته می‌شود. در این روش از تامین مالی، کسب‌وکارها سرمایه‌گذاران را در سود خود شریک خواهند کرد.
کارمانی چیست؟
کارمانی اولین رئالیتی‌شوی اقتصادی در ایران است که به کوشش سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد با حمایت بانک کارآفرین و معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ساخته و از شبکه خانگی فیلیمو پخش خواهد شد.
در این برنامه کسب‌وکارهایی که واجد شرایط تامین مالی جمعی هستند، بعد از ارزیابی‌های موشکافانه و نظارت‌های دقیق و اخذ مجوز شرکت فرابورس ایران، بر روی سکوی تامین مالی جمعی کارن‌کراد قرار می‌گیرند و به دنبال آن فرصت سرمایه‌گذاری برای مخاطبان برنامه امکان‌پذیر خواهد شد. سقف تامین مالی جمعی در این برنامه برای هر طرح 25 میلیارد تومان است. کسب‌وکارها طرح خود را حداکثر در یک بازه یک‌ساله به اجرا درآورده و مشارکت‌کنندگان را با مدل مشارکت در درآمد، در سود خود سهیم می‌کنند.
برنامه کارمانی به تهیه‌‌کنندگی محمدرضا رضائیان در بیست و پنج قسمت تولید می‌شود و پژمان بازغی به عنوان مجری ایفای نقش خواهد کرد.
کارمانی چه کمکی به شما می‌کند؟
- با تزریق سرمایه، کسب‌وکار شما رونق می‌یابد و می‌توانید برنامه‌های توسعه‌ای خود را به اجرا دربیاورید.
- با سرمایه‌گذاری جمعی می‌توانید ایده‌های نوآورانه خود را عملی کرده و به سوددهی برسید.
- داستان برند و کسب‌وکار منحصربه‌فرد خود را در یک برنامه معتبر و تخصصی روایت ‌کنید.
- با سرمایه‌ای که از این برنامه به دست می‌آورید، می‌توانید سهم بازار بیشتری را کسب کنید.
- به کمک این برنامه می‌توانید برای محصول خود طرفدار پیدا کنید.
جهت ثبت‌نام و حضور در برنامه کارمانی، فرم زیر را با توضیحی از کسب‌وکار و روایتی از روند رشد خود، تکمیل کرده تا در مرحله غربالگری اولیه واجد شرایط حضور باشید؛ چرا که حضور در این برنامه به سود شماست.

نام: *

نام خانوادگی: *

ایمیل: *

شماره تماس: *

توضیحات: *

بارگذاری فایل ارائه کسب و کار:

امکان ارسال فایل با فرمت DOCX ،DOC ،PDF با حجم کمتر از ۵ مگابایت وجود دارد. بارگذاری
جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی کارن‌کراد یا شماره تماس 02188394167 با ما در ارتباط باشید.