تامین مالی جمعی؛ از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب
1402/6/13
نوع: استارتاپ ها
نویسنده: مهرنوش منفرد

یک ذهنیت همیشگی می‌گوید: "سرمایه در پایتخت است!"

بسیاری از کسب‌وکارها و کارآفرینان همواره بر این باورند که اشتغال‌ و پیشرفت در شهری به نام تهران خلاصه می‌شود؛ پایتختی که شرایط بی‌نظیری دارد و در آن همواره "در بر یک پاشنه می‌چرخد". جایی که شاید اگر امکان حضور در آن برایشان فراهم بود، آن‌ها را به ستاره‌ای بی‌بدیل در کسب‌وکار و تجارت تبدیل می‌کرد.

در پس این ذهنیت، ابزار تامین مالی جمعی شکل می‌گیرد و با از بین بردن موانع موجود بر سر راه کسب‌وکارها، بستری راه‌گشا را برای ترقی و توسعه آن‌ها به وجود می‌آورد. کارن‌کراد در گوشه و کنار ایران ریشه می‌دواند؛ برای کارآفرینان بسیاری از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب سرمایه جذب کرده و اهداف‌شان را برای آن‌ها واقعی‌تر می‌سازد. سکویی که از شرکتی در اصفهان شروع به تامین مالی جمعی می‌کند و جذب سرمایه را تا کسب‌وکارهای مشهد، شیراز، البرز، تبریز، تهران، کرمان، مازندران و قم و... پوشش می‌دهد.

سکوی تامین‌ مالی جمعی کارن‌کراد با درهم شکستن این باور، از میان بردن فاصله و بی‌معنی کردن بعد مکان، مبلغی بالغ بر 73 میلیارد تومان را در شهرهای دیگر ایران، برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط کشورمان تامین کرده است.

این سکو، با بیشترین طرح موفق توانسته است برتری محسوسی در حجم تامین مالی جمعی را از آن خود کند و در یک گستره جغرافیایی متنوع، چشم‌گیرترین سود ممکن را برای سرمایه‌گذاران به ارمغان بیاورد.

و این تنها یکی از رکوردهایی‌ست که به آن افتخار می‌کنیم.

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.