کارمانی در راه کارن!
1402/6/18
نوع: استارتاپ ها
نویسنده: مهرنوش منفرد

مارشال مک‌لوهان، نظریه‌پرداز مشهور رسانه، می‌گوید: رسانه همان پیام است!

اما چطور می‌شود از رسانه‌ای که همیشه وسیله‌ای برای سرگرمی‌ بوده،‌ به عنوان ابزاری برای القای پیامی برای سرمایه‌گذاری واقعی استفاده کرد؟

کارن‌کراد این سوال را از خود می‌پرسد و رسالت خود را به یاد می‌آورد؛ با به کارگیری این رسانه قدرتمند، بستری می‌سازد که به ابزاری برای معرفی پتانسیل‌های فراوان کسب‌وکارها در سودآوری تبدیل می‌شود!

نتیجه این اتفاق شگرف در سرمایه‌گذاری مردم مشهود شده و اعتماد بی‌نظیری میان مردم و صاحبان کسب‌وکارها شکل می‌گیرد.

برنامه‌ای تلویزیونی که شهروندان عادی می‌توانند در سود کسب‌وکارها شریک شده و حس خوب سرمایه‌گذاری واقعی را تجربه کنند.

کران‌کراد در تامین مالی جمعی اولین برنامه‌ تلویزیونی با هدف شناسایی مزیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان‌ و حمایت از آن‌ها ایفای نقش می‌کند؛ بدون محدودیت موضوعی، با استقبال از تمامی شرکت‌ها در حوزه‌های متفاوت. 

از شرکت‌هایی در زمینه درمان سرطان با تابش اشعه ایکس و کیت تشخیص مولکولی کرونا گرفته تا تولید دارویی ارگانیک و طبیعی که جرب طیور را از بین می‌برد.

اکنون، این سکو به سراغ ساخت برنامه‌ای رفته است؛ با این تفاوت که قرار است این بار، در بستر شبکه خانگی فیلیمو به نمایش درآید؛ برنامه‌ای که قرار است پژمان بازغی به عنوان مجری در آن ایفای نقش کرده و در 25 قسمت 

تولید شود.

این اولین رئالیتی‌شو اقتصادی در ایران است که با محوریت جذب سرمایه‌ برای کسب‌وکارها به پیش می‌رود.

در این برنامه، در هر قسمت دو کسب‌وکار برای جذب منابع مالی با یکدیگر به رقابت پرداخته و در پایان هر قسمت بعد از بررسی و نظارت‌های ارزیابان، یک شرکت‌کننده موفق به تامین مالی جمعی می‌شود.

این مسابقه به عنوان پلی میان شرکت‌ها و شهروندان، می‌تواند اتفاق بزرگی را در گردش مالی و اقتصادی شرکت‌ها و چرخه پول رقم بزند.

و این، یکی دیگر از رکوردهایی‌ست که به آن افتخار می‌کنیم!

 

لطفا برای افزودن نظر ورود یا ثبت نام کنید.